English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
 •  
 • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

PASIRINKITE LAIKOTARPĮ

 • 2018-08-10
  BAXE projekto aptarimas

  Rugpjūčio 13 d. Muitinės mokymo centre (MMC) organizuojamas BAXE projekto − Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) muitinės institucijų naudojamų rentgeno kontrolės sistemų vieningojo duomenų mainų tinklo sukūrimas − aptarimas. Projektas finansuotas pagal PMI IMPACT programą, jį įgyvendino UAB INTA ir Lietuvos muitinė.

 • 2018-08-07
  Kolegų iš Baltarusijos vizitas

  Rugpjūčio 20−22 d. Lietuvos muitinėje lankysis kolegos iš Baltarusijos muitinės tarnybos. Darbo vizite dalyvaus du Baltarusijos muitinės tarnybos pareigūnai, kuriems bus pristatyta Lietuvos muitinės veikla prekių muitinio įvertinimo ir kontrolės srityje. Taip pat bus organizuota muitinės ekspertų diskusija, siekiant parengti veiksmų planą pasienio postų su Baltarusija pralaidumui didinti. Svečiai taip pat lankysis Kauno teritorinėje muitinėje.

 • 2018-07-02
  27-ųjų Medininkų tragedijos metinių minėjimas

  Liepos mėn., pagerbiant 1991 m. gegužės 19 d. Krakūnų poste ir 1991 m. liepos 31 d. Medininkų pasienio poste žuvusių Lietuvos Respublikos valstybės sieną saugojusių pareigūnų atminimą, organizuojamas Medininkų tragedijos 27-ųjų metinių minėjimas.

 • 2018-06-06
  Muitininkų pasirodymas Lukiškių aikštėje

  Šeštadienį, birželio 9 d., Lietuvos muitinės pareigūnai dalyvaus Lukiškių aikštėje vyksiančiame renginyje „Atgyjanti Lukiškių aikštė“.

 • 2018-06-04
  Lietuvos muitinėje lankosi kolegos iš Moldovos

  Birželio 10−16 d. Lietuvos muitinėje lankosi 6 kolegos iš Moldovos muitinės.

 • 2018-05-30
  Konferencija apie ES ir Kanados prekybos susitarimą

  Birželio 6 d. Užsienio reikalų ministerijoje rengiama konferencija apie ES ir Kanados laisvosios prekybos sutartį ir jos teikiamas galimybes verslui. Konferencijos metu bus pastatyta poveikio vertinimo studija „Europos Sąjungos ir Kanados išsamus ekonomikos ir prekybos susitarimas (CETA): nauda ir galimybės Lietuvos verslui ir visuomenei“.

 • 2018-05-29
  Vilniaus teritorinės muitinės pakomitečio posėdis

  Birželio 14 d., ketvirtadienį, 10.00 val. Vilniaus teritorinės muitinės (Naujoji Riovonių g. 3) Posėdžių salėje (202 kab.) organizuojamas Muitinės konsultacinio komiteto Vilniaus teritorinės muitinės pakomitečio (toliau – Pakomitetis) posėdis. Posėdžio metu Vilniaus teritorinės muitinės ir LINAVOS mokymo centro muitinės specialistai Pakomitečio nariams ir verslo visuomenės atstovams pristatys aktualią informaciją apie prekių priežiūrą tiekimo grandinėje, kai prekės išgabenamos iš ES su TIR knygele.

 • 2018-05-16
  Specialaus profesinio rengimo pratybos

  Gegužės 17–18 d. Lietuvos muitinėje vyks pareigūnų specialaus profesinio rengimo 7-osios pratybos. Pratybose dalyvaus ne tik Lietuvos muitinės pareigūnai, kurie turi teisę naudoti fizinę ir psichinę prievartą, specialiąsias priemones bei šaunamąjį ginklą, bet ir kolegos iš Latvijos bei Lenkijos, kitų Lietuvos statutinių tarnybų.

 • 2018-05-16
  Tarptautiniai mokymai muitinės ir pasienio pareigūnams

  Gegužės 21−25 d. Muitinės mokymo centre vyks tarptautiniai mokymai muitinės ir pasienio pareigūnams „Sustiprintas bendradarbiavimas tarp pasienio ir muitinės tarnybų prie išorinės sienos sausumoje“.

 • 2018-05-15
  Atvirų durų diena MRU

  Gegužės 17 d. Lietuvos muitinės atstovai dalyvauja Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20, Vilnius) organizuojamoje Atvirų durų dienoje.