English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Vadovų darbotvarkės

Balandžio 16 d. Muitinės departamento generalinis direktorius Arūnas Adomėnas susitinka su Ispanijos ambasadoriaus pavaduotoju p. Bernardo Lopez Lopez-Rios.

Balandžio 16–20 d. Muitinės departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytenis Ališauskas vyksta į Kišiniovą (Moldova) dalyvauti antrajame priežiūros komiteto posėdyje (Steering Committee Meeting).

Balandžio 17 d. Muitinės departamento generalinis direktorius Arūnas Adomėnas, jo pavaduotojai Jonas Miškinis ir Vygantas Paigozinas dalyvauja Muitinės departamente organizuojamame Muitinės konsultacinio komiteto posėdyje su verslo atstovais. 

Balandžio 20 d. Muitinės departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Vygantas Paigozinas susitinka su kompanijos „Nuctech Company Limited“ ir UAB INTA atstovais dėl kompiuterinės ir rentgeno įrangos pagal BAXE projektą. 

Balandžio 20 d. Muitinės departamento generalinis direktorius Arūnas Adomėnas dalyvauja Užsienio reikalų ministerijoje organizuojamame Lietuvos ir Ukrainos eurointegracinės komisijos posėdyje.

 

 

 

Informacija atnaujinta 2018-04-20