English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Be krovinio, bet su cigaretėmis

Muitinės pareigūnai Medininkuose sulaikė beveik 70 tūkst. eurų vertės nelegalių cigarečių siuntą. Rūkalų kontrabanda buvo aptikta patikrinus tranzitu per Lietuvą į Latviją ketinusio vykti Latvijos piliečio krovininį automobilį.

Muitininkams pasirodė keistokas Latvijos piliečio A. M. pasirinktas maršrutas – sekmadienio, gegužės 14 d., vakarą krovininiu automobiliu „Renault“ atvažiavęs į Medininkų kelio postą iš Baltarusijos latvis teigė ketinantis per Lietuvą važiuoti namo. Pareigūnams sukėlė įtarimų ir tai, kad važiuota be jokio krovinio.

Tad „Renault“ buvo nuspręsta patikrinti mobilia rentgeno kontrolės sistema. Netrukus paaiškėjo, kad automobilis ne toks jau ir tuščias – jo puspriekabės grindyse rasta įrengta slėptuvė, kurioje buvo 23 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Fest“, „NZ“ ir „NZ Gold Super Slims“. Bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 67 tūkst. eurų.

Nelegalus krovinys ir transporto priemonė sulaikyti, Latvijos pilietis, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą, paleistas.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos gabenimo ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Informacija atnaujinta 2017-05-18