English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Į Lenkiją pats nežinia ko – sutrikusio latvio sunkvežimyje muitininkai aptiko 15 dėžių nelegalių cigarečių

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai pirmadienį Prienuose sulaikė reto įžūlumo nelegalių rūkalų gabentoją: Latvijos pilietis pernelyg nesislėpdamas ramiausiai sunkvežimiu vežėsi 15 dėžių baltarusiškų kontrabandinių cigarečių. Tačiau labai pasimetė, kai mieste jį sustabdė muitinės kriminalistai. 

Latvijos piliečio G. G. vairuojamą „Mercedes-Benz Sprinter“ muitinės pareigūnai sustabdė Prienuose, vasario 5– ąją, apie 22 val. vakaro. MKT pareigūnams krito į akis tai, kad vairuotojas labai susijaudinęs ir sutrikęs – pasisakė, kad važiuoja į Lenkiją, tuščiomis, tačiau nesugebėjo nurodyti savo kelionės tikslo. 

Nuspręsta sunkvežimį detaliai patikrinti ir „kelionės tikslas“ netrukus buvo surastas: krovininėje dalyje, prie priekinės sienelės pareigūnai aptiko 15 dėžių (7 500 pakelių) baltarusiškų cigarečių „NZ Black“ ir „Minsk“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 21 tūkst. eurų. Nelegaliai gabenti rūkalai sulaikyti, sulaikytas ir apie 10 tūkst. eurų vertės automobilis. 

MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Latvijos pilietis taip pat sulaikytas dviem paroms. 

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra. 

Informacija atnaujinta 2018-02-07