Kokie yra internetinių svetainių tipai?

Jeigu esate nusprende, kad jūsų įmonei yra reikalinga internetinė svetainė, tačiau dar nežinote, kaip ir kas vyksta, pirmiausiai turėtumėte susidėlioti, ką jūs norėtumėte joje perteikti. Šiai dienai galima atrasti įvairiausių internetinių svetainių, kurios pasižymi įmantriais dizainais, vizualiniais sprendimais, tekstais ir grafiniais elementais. Tačiau už visos šios puokštės gali slėptis ir nepatogumai, kaip: netinkama struktūra, daug nereikalingų funkcijų, informacijos ir pan. Tam, kad taip nenutiktų, reikėtų atsižvelgti į ką jūsų internetinė svetainė orientuosis.

Landing page – nukreipiamasis puslapis

Nukreipiamasis puslapis yra sudarytas iš vieno puslapio svetainės, kuri dažniausiai neturi jokios turinio valdymo sistemos. Jo pagrindinis tikslas yra toks, kad pateikti informaciją apie vieną ar keletą jūsų verslo tiekiamų produktų/paslaugų. Jeigu jums norisi kažko paprasto, subtilaus ir aiškaus, tuomet nukreipiamasis puslapis gali tapti jūsų šiuolaikiško verslo sprendimu
Kaip jį reikėtų naudoti? Įsivaizduokite, kad jūs esate kokios nors grožio studijos savininkas ir norite pristatyti naują paslaugą. Tiesa, jus galite pridėti naują informaciją ir į bendrą paslaugų sąrašą, tačiau jis galimai pasimes bei nepasieks jūsų norimos tikslinės auditorijos. Sukūrus landing page – jūs žymiai greičiau ir paprasčiau galėsite perteikti naujieną ir taip atkreipsite visų dėmesį. Taip pat tai yra labai patogus formatas, nes yra suteikta galimybė plačiau papasakoti apie naują prekę/paslaugą.
Svarbu pabrėžti, kad internetinės svetainės kūrimas tikrai nėra kažkoks lengvas procesas, todėl norint, kad ji būtų kokybiška ir kūrybiška vertėtų kreiptis į svetainiucentras.lt, kurioje bus suteikta visa jums reikiama pagalba!

Blog’as – tinklaraštis

Apie šį variantą jau yra tekę girdėti tikrai ne kartą, o jis per pastaruosius metus tapo vienu iš prieinamu elementu, kuriame galima skleisti žinią apie norimas paslaugas ar prekes. Tinklaraščiui yra reikalinga jo turinio valdymo sistema. Blog’o pagrindinis tikslas yra su savo klientais ar bendraminčiais pasidalinti mintimis, patirtimi, problemų sprendimais ir net turimo verslo teikiamomis paslaugomis. Ši forma yra labai laisva, todėl joje labai lengva varijuoti ir perteikti informaciją.
Kaip jį reikėtų naudoti? Įsivaizduokite, kad jūsų verslas pradeda sėkmingai plėstis, o tikslinė auditorija vis jus lengviau atpažįsta tarp visos esamos rinkos. Jūs nusprendžiate, kad norite viešai pasidalinti savo turimomis žiniomis, patarti klientams (bendraminčiams), skleisti žinią apie tam tikrus procesus – tai yra tinklaraščio variantas.

Elektroninės parduotuvės principas

Elektroninė parduotuvė yra lygiai toks pats prekių katalogas, tačiau tai yra patogi galimybę tas prekes/paslaugas įsigyti internetu. Būtent internetas ir yra ta terpė, kurioje galima pradėti savo elektroninė parduotuvės verslą. Kodėl tai yra patogu? Jums nereikia nuomotis jokių patalpų prekybai, o užteks turėti tik sandėlį; Jūsų parduotuvėje galės apsilankyti visi žmonės ir net nesvarbu kokiame jie pasaulio kampe gyvena; Klientui nereikės gaišti savo laiko norint ieškoti savo prekės – jam užteks pasinaudoti tik paieška esančia jūsų kataloge. Kaip ją naudoti? Šiam reikalui reikės apsišarvuoti kantrybe ir skirti daugiau laiko elektroninės parduotuvės verslo puoselėjimui. Jums reikės išsiaiškinti jo veikimo principą, tinkamų tiekėjų/partnerių ieškojimas, bendrauti su savo klientais per socialinius tinklus.